Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Youtube views, email spammer и многу друго

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од Copka1987, 4 Февруари 2014.

 1. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  Во ова пакетче има многу работи кој можат да ви помогнат ама незнам зашто не работи на windows xp 32 bit.
  Се што треба да направите е да го отпакувате пакетчето, а потоа внатре имате посебни запаковани рар пакетчиња. Отпакувајте ги инталирајте ги и можете да почнете со работа.
  Само немојте да претерувате со youtube прегледите да не ве банираат.

  Линк
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
 3. Cpa^

  Cpa^ Нов член

  Зачленет:
  20 Јануари 2014
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  па и јас имам win xp 32 bit шит..
   

Сподели: