• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Whiteboard handwritting анимации

jassum20

Нов член
Зачленет/а
17 март 2014
Мислења
53
Реакции
7
Здраво, дали некој може да ми препорача некоја Whiteboard handwritting софтверска алатка за креирање на анимации која е слободна или може да се најде на торент или слично?
Исто така доколку знаете и некоја text to speech алатка која ќе дозволува да ги објавувам прочитаните текстови на youtube?
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Мислам дека имав еден програм прикачено на box ќе видам утре и ќе го ставам во download секцијата.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
  • Like
Реакции: Ace
На врв Дно