Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Udemy курсеви

Дискусија во форумот 'Е-книги и туторијали' започната од Аце, 7 Јуни 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  udemy
  Во оваа тема ќе споделуваме курсеви кои во моментот имаат купон и се бесплатни:
  Линкот до документот со линкови до курсевите е подолу:
  https://docs.google.com/document/d/1xrLiJ_qKk4yu54YrIRe0BaaDfgrq334TczWoatqDQ70/edit?usp=sharing

  Можно е некои од курсевите и да им е истечен купонот па да има цена на истите.
  Споделете и вие некои курсеви.
   
  Последно изменето: 7 Јуни 2018
  На d_dimitar, talevskiboss, dreamer и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  Курсеви за dropshipping:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот. 
  https://www.udemy.com/ebay-drop-ship-mastery/?couponCode=LIVELY 
  https://www.udemy.com/shopify-drop-ship-mastery/?couponCode=SHOPNOW
  
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  https://www.udemy.com/mobileapp/?couponCode=PROMOTINGLEGEND
  
   
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  Wordpress SEO Tips For Beginners: SEO Techniques Tutorial
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  SEO Tutorial A-Z + SEO For Wordpress Website & Marketing
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 6. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  YouTube Marketing Strategies - Get More Traffic and Sales
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Youtube Traffic Generation - Getting Targeted Free Visitors
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На d_dimitar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  How to Use YouTube as an Amazing FREE Marketing Platform
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 8. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Доста инфо има, браво.
   
 9. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  The Ultimate Shopify Dropshipping course 2019!
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Ace му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: