Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Тwitter Mass Follower

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од Аце, 12 Јули 2013.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,980
  Допаѓања:
  822
  Редно беше покрај BigBull со AMF ботот и јас да споделам нешто корисно да не останам покусо :).
  Нема да објаснувам ништо за ботот затоа што тие веќе кои се бават со Twitter продажби нема да имаат апсолутно никаков проблем со користење.
  Сега се што ви треба е да купите Followers преку мене (види цени подолу).
  [​IMG]
  Симни:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Virustotal скен:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Цените за твитер профили се следиве:
  100 Twitter акаунти - 10$
  500 Twitter акаунти - 50$
  1000 Twitter акаунти - 100$
   

Сподели: