Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Продавање Книги

Дискусија во форумот 'Dropshipping' започната од Crnorizec, 4 Јули 2017.

 1. Crnorizec

  Crnorizec Нов член

  Зачленет:
  22 Јануари 2015
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  2
  Здраво,
  Ме интересира дали некој од форумов се занимава со продавање книги? Не сретнав ваква тема, доколку постои слободно нека ја избрише администраторот оваа. Запознаен сум само со опцијата за продавање на амазон киндле, амазон како што читав нуди до 70% од профитот, што значи за продадена книга од 2.99 долари би добиле 2.09. Доколку некој се занимава веќе со ова нека предложи и некоја друга опција. Поздрав
   
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Професија:
  CEO
  Форумов е некако мртов, едно време беше баш онака топ сега некако нема ни активност ни ништо а темава е на место...
  +1 ако има некој да каже нешто повеќе, па има гајба пиво од мене...
   

Сподели: