Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Пре-продавање

Дискусија во форумот 'Dropshipping' започната од Zerosec, 10 Февруари 2017.

 1. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Професија:
  CEO
  Дали некој знае поевтин начин на испорака на пакети до САД, Канада? Со Македонскава пошта изгор скапо околу 1100 денари кошта само испораката, а изработката на финалниот производ чини помалце..., што значи се на се треба да го продавам приближно 60/70 долари а за производот неверувам дека некој ќе даде толку затоа што истиот производ „брендиран“ кошта околу 25 до 35 долари...
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,980
  Допаѓања:
  822
  Не знам за каков производ се работи но дали ги имаш разгледано Salehoo https://www.salehoo.com/ ?
   

Сподели: