Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Нудам shoutouts на инстаграм 12k профил

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Petrusevsky, 24 Декември 2018.

 1. Petrusevsky

  Petrusevsky Член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  1
  Нудам shoutots на инстаграм бизнис профил, расне дневно по 50-200 фоловерс.
  Статистика за фоловерс по држави:
  45 % америка
  7% канада
  4% турција
  3% англија
  2% италија

  Ја има опцијата swipe up, супер активен профил.
  Еве ја понудата:
  5 евра пост или стори
  7 евра стори + пост
  Ако некој сака паќет цената е друга (-)
  (Пост пуштам само на таа тема)
  Пишете ми у сандаче за повеќе инфо
   
  Последно изменето: 24 Декември 2018
 2. Petrusevsky

  Petrusevsky Член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  1

Сподели: