Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

NameCheap купони

Дискусија во форумот 'Хостинг и домени' започната од Аце, 4 Март 2012.

 1. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Купено! :D
   
 2. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  $0.98 - .com сеуште работи, вчера купив домаин.

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 4. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Кој се позитивни а кој негативни страни во споредба со .ком домеин?
   
 5. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  0.50$ - .com .info .org .net .biz
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 6. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  колку се квалитетни овие нетворк солушнс? има некој искуство со нив?
   
 7. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  како мислиш квалитетни?
   
 8. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
 9. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  """ A hacker logged in, changed the email address """"
  ова нема врска со квалитетот на компанијата, ако си прост и те хакне некој, никој не ти е крив...
   
 10. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  тачно, ама муабетот е дека они како компанија треба да ти помогнат... типот не ги обвинува за тоа што некој му го украл доменот, туку дека не му помогнале да си го врати...
   
 11. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  сигурно има правна позадина зошто не му помогнале.
   
 12. Jovan

  Jovan Нов член

  Зачленет:
  12 Февруари 2016
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  3
  HOST4ABUCK - Хостинг и .website домен за само $1, по повод роденденот на Нејмчип.
   
  На dorco и Ilishev им се допаѓа ова.
 13. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
 14. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866

Сподели: