Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

MarketSamurai Лиценца

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од darky, 5 Јули 2013.

 1. darky

  darky Активен член

  Зачленет:
  26 Февруари 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  74
  Мал придонес и од мене...
  Многу корисна алатка која служи за наоѓање на keywords а за која тешко се наоѓа добар крак, така да се надевам дека ќе ви служи туториалот.
  Текстот е на англиски (како што сум го земал од еден форум во кој купив ВИП статус) ако има потреба и ќе го преведеме!
  Добар трик како да ја активирате лиценцата после секое триал истекување...

  Симнување на триал верзијата тука
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Туториалот
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  ЕДИТ:
  Имам добар метод како да додадеш секој ден по 1000 фанови на фејсбук но не би сакал да ја споделам во отворениот дел. Ако сака админот ќе му пуштам линк за да ја сподели во затворената група.
   
  На talevskiboss, arso, Аце и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели: