Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Long Tail Pro

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од LaFea, 1 Декември 2013.

 1. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
  Дали некој користи Long Tail Pro? Како сте задоволни? Дали е as good as advertised?
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  да супер е, ја го користам, имаш трајл а го имаш и кракиран, не го купувај.
   
  На LaFea му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NenadS

  NenadS Член

  Зачленет:
  9 Април 2013
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  13
  Професија:
  Web Developer
  На оваа тема пишав дека има попуст за Long Tail Pro овие денови ако некој реши да го купи.
  http://ibiz.mk/threads/black-friday-cyber-monday.1118

  Сега најдов информација дека попустот важи до понеделник
   
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  392
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  gkplugins player е поефтин и ги има истите можности како и Long Tail Pro.
  Таков користев јас на ГледајИТ, а исти користат и Кинотека,Филмовизија,Милверсајт и многу други :)
   
 5. NenadS

  NenadS Член

  Зачленет:
  9 Април 2013
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  13
  Професија:
  Web Developer
  Го немам користено Long Tail Pro и слични алатки и не би можел да понудам некои информации во врска со тој тип на алатки..Го најдов ова во врска со попустот на еден друг форум па го постирав тука да му излезе на некого поевтино ако реши да го купи :)
   

Сподели: