Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

(итно) се продава фејзбук страна 105к

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Petrusevsky, 16 Декември 2018.

 1. Petrusevsky

  Petrusevsky Член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  1
  Продавам фејзбук страна:
  Да си кажам со време, знаете каков е ричот кај хелти ниче на фејзбук страните (малце тапа) , добар линк иде бомба.
  • органик растена
  • први се америка
  • околу 5години стара
  • Пријавена е во Онтарио со тоа што може да се заработува со Ad Break(видео реклами,заработка преку видеа) само треба видео вјувс да се разработат.
   - 3милиони видео вјус на едно видео.
  • Може да се РЕаплицира за Инстант Артикли
  Фан пејџот го давам за 700 евра (кеш)
  еве фејзбук линк од страната: foodfridge

  Можам да ве направам едитор за да ја разгледате.
  Поздрав.
   

Сподели: