Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Cpa Blaster + Крак

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од aleksandar4o, 20 Август 2012.

 1. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  184
  [​IMG]
  Линк за download
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Користете транслатор ако неможете да се снајдете на линкот
  После download-ирањето следетиги упатсвата во Instructions.txt , работи све океј мада што не сум ги пробал сите опции.
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,980
  Допаѓања:
  822
  Гледам на сликава има Youtube upload тоа би користело.
  Софтверот е од истиот креатор на MVB. Кај MVB имаше проблем на кракираниот, кога ќе се обидеш да прикачиш видео пишуваше “Wrong licence". Може да провериш дали кај овој работи.
  Само за тоа би го користел иначе.
   
 3. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  184
  Да има Youtube и моментално го тестирам.Да истиот креатор е исто така и на Video Spin Blaster,иначе има лиценца во instructions.txt и работи се пушта се е океј. :)
   
 4. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  UP and Running ! Фала aleksandar4o :)
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,980
  Допаѓања:
  822
  Супер, ќе го тестирам ова утре.
   
 6. darky

  darky Активен член

  Зачленет:
  26 Февруари 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  74
  Неможам да го симнам никако. Може некој друг линк да се постави?
  Btw фала за постот.
   
 7. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Јас ги имам овие цел ешалон, оригинал. Мислев дека ќе ги користам али не е така...
   
 8. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Darky.... одкако ке ја пополниш капачата, имаш таму уште еден линк... добро разгледај :) И јас врска немам руски, ама по кирилското писмо знам од прилика што пишува :D
   
 9. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Expired file storage. File removed from service.

  Ај нека го преклај некој ако сака линкот за довнлоад, ако сака :)
   

Сподели: