Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Cloud Dominator

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од Аце, 17 Јуни 2013.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  Стар софтвер кој го користам и кој редно време е да го споделам. Се работи за SoundCloud алатка која ќе ви донесе многу Plays на песните. Порано работеше се но ми се чини дека престанаа апдејти за алаткава и со тоа единствено што работи е само plays и downloads.
  [​IMG]
  Се што ви треба е само многу proxy адреси и да почнете да продавате. Доколку имате извори каде може да се соберат IP proxy адреси споделете. Еве пример за 20мин некаде 500 слушања (уживајте во песната :p).

  Симни:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На stefan_v, talevskiboss и besy им се допаѓа ова.
 2. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Еве еден сајт на кој можете да нјадете прокси листи.

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 3. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  топ е доминаторот, го имам продадено на десетици Dj-и, искрено одамна го немам користено, но заработив убава паричка на смотани Dj-и..
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.
 4. krashot14

  krashot14 Активен член

  Зачленет:
  15 Јануари 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  22
  Дали уште работи алатката и од кај можам да најдам многу прокси адреси?
   
 5. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652


  Провери си го, не знам дали работи...
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   

Сподели: