Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

WordPress ClassiPress v3.1.9

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од Аце, 28 Октомври 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,938
  Допаѓања:
  795
  Темава ми требаше ептен за еден CPA сајт кој планирав да го пуштам па решив да ја споделам тука. Се работи за classified тема која е наменета баш за тоа што ми требаше мене :). Мислам дека со еден член кој купи исто така домен правевме муабет за темава, тогаш оваа верзија не ја имаше па може да си ја надгради...

  Демото може да се погледне тука:
  Код:
  You do not have permission to see this link.
  Можете директно да ја симнете од тука:
  Код:
  You do not have permission to see this link.
  Virustotal скен:
  Код:
  You do not have permission to see this link.
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  333
  Допаѓања:
  171
  Професија:
  CPA Affiliate & Photoshop Designer
  Код:
  You do not have permission to see this link.
   

Сподели: