Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

All social exchange bot v1.0

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од Copka1987, 26 Јули 2013.

 1. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  Случајно налетав на овој бот и многу добро работи на сите социјални страни за размена на лајкови, твеет и сите други работи.
  Овој бот работи на:
  -AddMefast -YouLikeHits -Zergup -SocialClerks -LinkCollider -LikeASAP
  1. Симнете го ботот од линкот подоле.
  2. Отпакувајте го ботот каде што сакате.
  3. Потоа во фолдерот кој го отпакувавте отворете го "TheBestSocialExchangeBot".
  4. Потоа имате наведени работи каде може ботот да работи.
  5. Стискате десен клик на едно од изберените работи и кликате edit project.
  6. Кога ќе се отвори прозорецот пишувате username и password од акаунтот и доле кликате колку клика сакате и за колку време да почне нова тура.
  7. Стискате save, потоа ok и го гасите прозорчето.
  8. Потоа стискате Start и ботот почнува да става поени на акаунтите.
  Ова е ботот.
  [​IMG]
  Ова е кога ќе кликнете десен клик на некое од наведените мрежи.
  [​IMG]
  Прозорчето после кликање на edit project.
  [​IMG]

  DOWNLOAD LINK:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.


  Не го користете на youlikehits.com бидејќи акаунтот ќе ви биде баниран.
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Martinovski

  Martinovski Активен член

  Зачленет:
  21 Декември 2011
  Мислења:
  153
  Допаѓања:
  32
  Работи ли уште?
   
 3. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  Работи :)
   
  На Martinovski му/ѝ се допаѓа ова.
 4. boogey

  boogey Нов член

  Зачленет:
  12 Ноември 2013
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Незнам дали заради овој или од другите што се постирани на форумот, профилот ми го блокираа за рок од 10 минути. Мислам дека е заради тој.
   

Сподели: