Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Addmefast bot v2

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од Copka1987, 25 Јули 2013.

 1. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  Случајно налетав на овој бот за addmefast па решив да го споделам со сите вас.
  1. Симнете го и отпакувајте го фајлот.
  2. Уклучете го ботот и почекајте 10 секунди.
  3. Внесете email и password од addmefast стиснете log in и почекајте 10 секунди.
  4. Стиснете Start.
  5. Addmefast страната не смее да ви биде уклучена додека ботот работи.

  [​IMG]
  DOWNLOAD LINK:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На kiko и FilipD им се допаѓа ова.
 2. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Го има некој проверено дали работи и колку поени прави?
   
 3. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  Јас го имам проверено и моментално работи кај мене иде со околу 200 поенчиња за 15 минути зависи ако има за лајкнување твеет и се друго :)
   
 4. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Го спуштив за да го проверам... На скоро не користен акаунт од 21 поен ми направи 160 за неполни 5 минути... Си реков работи и го оставив цела вечер. Е сега нема ниту еден поен повеќе направено. Што е проблемов ?
   
 5. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  не го оставај ботот уклучен на повише од 30 минути гаси го па пак пали го, или претходно уклучи се на аддмефаст влези на твитер, фацебоок, пинтерест сите ацц сто ги имаш за да може да произведува поени на повише начини :)
   
 6. Martinovski

  Martinovski Активен член

  Зачленет:
  21 Декември 2011
  Мислења:
  153
  Допаѓања:
  32
  Работи уште ботчево?
   
 7. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  И мене ме интересира, сакам да го земам :)
   
 8. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Го симнав го пробав, работи ама е мноогу бавен...
  За 1 сат ми направи само 20-30 поени..
   
 9. DannyVex

  DannyVex Нов член

  Зачленет:
  14 Јануари 2014
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Фала многу!
   

Сподели: