Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
stefan_v
Последна активност:
12 Април 2020
Зачленет:
26 Ноември 2011
Мислења:
828
Допаѓања:
313
Поени од трофеи:
238
Веб-страница:
Локација:
Скопје
Професија:
Programmer / Internet Marketer

stefan_v

Ninja, од Скопје

stefan_v последен пат беше виден како:
12 Април 2020
  1. lovekidao
   lovekidao
   Дали ќе ме примат во CPA ако не ставам линк до моја страна?
   1. stefan_v
    stefan_v
    Да.
    25 Јуни 2014
  2. Korunovski
   Korunovski
   Zdravo stefan.Gledam deka rabotis so CPA pa mi treba sovet,pomos sto bilo za apliciranje posto me odbivaat na sekoja dosega i vekje sum pri kraj so nervite. Ako mozes i kazi mi koj vid na web-strani gi prifakjaat najmnogu.Pozdrav
   1. stefan_v
    stefan_v
    Кај страна не ставај ништо и речи дека немаш сајт. Во полето за како ќе ја работиш промоцијата објасни дека е PPC и тоа преку 7Search. Би требало да те примат. Со среќа! :) Ако треба нешто тука сум. :D
    6 Мај 2013
   2. Korunovski
    Korunovski
    a posle ke mozam da promoviram preku website ako im recam deka nemam?
    7 Мај 2013
   3. stefan_v
    stefan_v
    Да, линкот го промовираш како сакаш(ќе имаш што е дозволено за понудите). Нормално дека како ќе промовираш е твој избор. :)
    7 Мај 2013
  3. ZionPax
   ZionPax
   Дали си регистриран на емагаре форумот? Ако да, смеам ли да знам под кој ник :D
   1. stefan_v
    stefan_v
    Не, не сум регистриран.
    21 Август 2012
  4. POWER
   POWER
   можеш да се пуштиш сега на скајп :)?
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Веб-страница:
  http://macedonius.com
  Локација:
  Скопје
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Програмер и Веб Дизајнер

  Потпис