Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Колман
Зачленет:
5 Мај 2012
Мислења:
182
Допаѓања:
100
Поени од трофеи:
93

Го следат 1

Пол:
Машко
Локација:
Охрид
  1. Аце
   Аце
   На fiverr имаш премногу печатни грешки во описите на гиговите. Среди ги.
   1. Колман
    Колман
    Фала на забелешката, но наглиски сум тапа, преведувам со гугл транслејт и се трудам нешто да надополнам да досредам. Тоа ми е засега едиснтвен проблем за жал кој ми ја кочи работата.
    7 Јули 2012
   2. Seophisticated
    Seophisticated
    прати линкови, ќе ти направам превод на сите, може и ќе додадам некој сегмент што сметам дека треба да стои за поголем број нарачки и сл.
    13 Август 2012
   3. Колман
    Колман
    Благодарам. Мислам дека тие гигови што имав нарачки ги средив точно. Кога ке поставувам други ке побарам помош од тебе, фала :)
    16 Август 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Охрид

  Интеракции