Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Chakii
Последна активност:
7 Декември 2019
Зачленет:
28 Октомври 2019
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машко
Роденден:
7 Јули 2001 (Возраст: 19)

Chakii

Нов член, Машко, 19

Chakii последен пат беше виден како:
7 Декември 2019