Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Bubo
Последна активност:
28 Март 2016
Зачленет:
16 Јули 2012
Мислења:
252
Допаѓања:
95
Поени од трофеи:
78
Пол:
Машко
Роденден:
Октомври 1
Локација:
Radovis
Професија:
Програмер и веб кодер

Bubo

Активен член, Машко, од Radovis

Bubo последен пат беше виден како:
28 Март 2016