Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..
Ace
Последна активност:
14 Октомври 2020
Зачленет:
11 Март 2014
Мислења:
32
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
83
Пол:
Машко

Ace

VIP, Машко

Ace последен пат беше виден како:
14 Октомври 2020
  1. Teodorr
   Teodorr
   Здраво Аце.
   Јас сум Теодор. Налетав на форумов бидејќи истражувам и учам за дропшипинг. Некако дојдов и до линк на кој сте ставиле лајк и го искористив кодот за бесплатен курс, па Ви благодарам. Би Ве замолил ако може да ми оставите некаков контакт, фејсбук, инстаграм што и да користите бидејќи сакам да се повржам со луѓе од оваа област и да побарам неколку совети, некоја е-книга и сл.
   Ви благодарам однапред.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко